ברוכים הבאים לחנות האינטרנט  4party  מבית היבואן “ברכה והצלחה”

 1. הקניה באתר ” 4party ” כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה. כל המבצע פעולה באתר מצהיר כי קרא והבין את תקנון האתר וכי לא תהיה לו ו/או למי מטעמו כל טענה ו/ או תביעה כנגד בעלי האתר ו/או מפעיליו ו / או מי מטעמם אלא בהתאם לאמור בתקנון זה ובתנאיו המפורטים להלן :

2. כל האמור בתקנון בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד ומתייחס באופן שווה לבני שני המינים.

3. הרכישה באתר הנה באמצעות כרטיס אשראי בתוקף ובלבד שמחזיק הכרטיס מלאו לו 18 שנים והוא בעל אזרחות ישראלית.

4. למפעילי האתר שמורה הזכות לשנות תקנון זה לפי שיקול דעתם הבלעדית.

5. אספקת המוצרים ו/ או השירותים תתבצע על פי הוראות תקנון זה להלן

ביצוע הזמנה

מפעילי האתר דואגים לעדכון תמידי ושוטף של מלאי המוצרים המוצגים למכירה. אולם יתכנו מקרים כי מלאי המוצר שהוזמן אזל ממלאי החנות או מחסן היבואן . יחד עם זאת אנו עושים כמיטב יכולתנו להבטיח שהמוצרים המוצגים באתר ימצאו במלאי.  במידה ומוצר או מוצרים שהוזמנו חסרים תשלח הודעה בעניין באמצעות אחד האמצעים ליצירת קשר שמולאו בעת ביצוע ההזמנה.

לאחר ביצוע ההזמנה תשלח לך הודעה על קליטת הזמנתך.

חשוב להבהיר – הודעה זו אינה מחייבת את האתר ” 4party ” לספק את המוצרים שהזמנת , אלא רק מעידה בלבד שפרטי ההזמנה נקלטו במערכת.

לאחר סיום בדיקת פרטי כרטיס האשראי שלך וקבלת אישור חברת כרטיסי האשראי לביצוע הרכישה ,יחלו כל תהליכי אספקת המוצרים שהוזמנו, בתנאי שהם מצויים במלאי חנות ” 4party ” .

חשוב מאוד להקפיד על מילוי הפרטים באופן נכון ומדויק על מנת שנוכל לספק את הזמנתך.

קליטת הזמנתך באופן תקין וברור בצרוף כל הפרטים הנדרשים הכרחי לאספקת המוצרים ע”י ” 4party

אם יחול שיבוש ו/או טעות בתיאור המוצר ו/או השירות בתמונתם תיאורם, מחירם או בכל פרט אחר, ” 4party ” יהיו רשאים לבטל את רכישתך ואתה לא תחויב בכל תשלום בגין ההזמנה שבוטלה.

אם בעת ביצוע ההזמנה תמסור פרטי זיהוי שגויים , לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך. ובמקרה שהמשלוח יחזור אלינו בגין כך , תחויב בתשלום עבור דמי משלוח וטיפול.

עבור הזמנה מתחת לסכום של 50 ש”ח  יגבו דמי טיפול בסך 20 ש”ח.

אופן התשלום

 1. באפשרותך לשלם באמצעות כרטיס אשראי תקף אשר ניתן לסליקה על ידי אחת מחברות כרטיסי האשראי הפועלות בישראל כדין ואשר הוא אחד מכרטיסי האשראי המופיעים באתר, את מספר כרטיסך ופרטיו תידרש להזין במקום המיועד לכך.

2. שליחת המוצרים תתבצע רק לאחר קבלת אישור מחברת האשראי על תקינות העסקה.

הגבלת פרטיות

4party ” מתחייבת  שלא לעשות כל שימוש בפרטים שמסרת וכמו כן לא תעביר לצד שלישי כל מידע עבור פרטי העסקה

אספקת המוצרים

 1. אספקת המוצרים תעשה ע”פ סוג המשלוח שנבחר. כאשר לערים גדולות האספקה תהיה מהירה יותר ואילו  לישובים קטנים ו/או ישובים מרוחקים ו/או ישובי מעבר לקו הירוק האספקה תהיה ארוכה יותר.                                                        חברת ברכה והצלחה תעשה כל שניתן על מנת לקצר את זמני האספקה.

2.  במידה וגורמים ו/או אירועים שאינם בשליטת חברת ברכה והצלחה יעכבו או ימנעו את קיום מכירת המורים ,כגון מצב בטחוני או כוח עליון או בעיות תקשורת וכדו’, רשאי האתר להודיע על ביטול הרכישה ולבטל את חיובו של הלקוח.

3. המוצרים השונים יסופקו באמצעות צ’יטה / דואר ישראל / כל חברת משלוחים אשר ” 4party ” תמצא לנכון להתקשר עמה. ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום מראש.

התקנון של חברת השילוח יחול על כל אספקה / הובלה של מוצר/ים באמצעות האתר ובכפוף לרשימת הישובים בהן מתבצעת שליחות עד הבית.

אספקת המוצרים הנה בכפוף ליכולתה של חברת השילוח לספק את המוצרים ברחבי הארץ תחת מגבלות שונות כגון הגבלות ביטחוניות, תנאי מזג אויר, מגבלות תנועה וכל מגבלה שאינה בשליטתה של החברה, כאמור באזורים המוגבלים לגישה יוכל הלקוח לבחור באפשרות לאסוף את ההזמנה באופן עצמי לפי האפשרויות הקיימות באתר, או במקום אחר שיבחר, או לבטל את העסקה ללא גבית דמי ביטול ומשלוח.

דמי משלוח:

 • משלוח לנקודות שירות (ע”פ הרשימה בעמוד התשלום):                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           זמן אספקה: עד 7 ימי עסקים.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     עלות: 20 ש”ח.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    בקנייה מעל 99 ש”ח במשלוח לנקודות שירות – חינם.
 • שליח עד הבית:
  זמן אספקה: עד  4 ימי עסקים.
  עלות: 35 ש”ח.
  בקנייה מעל 249 ש”ח משלוח עד הבית – חינם.
 • משלוח אקספרס  לישובים (השרשומים ברשימה בעמוד התשלום).
  ביצוע ההזמנה עד השעה 9.00 (ביום עסקים)
  זמן אספקה: עד 48 שעות.
  עלות: 45 ש”ח.
  בקנייה מעל 249 ש”ח עלות המשלוח היא 25 ש”ח.
 • * ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום מראש מהמקומות הבאות :

חנות ” מזל טוב ” מתחם שערי חדרה בחדרה.  ימים א’ – ה’  בין השעות 18:00 – 10:00 , ימי ו’ וערבי חג – 14:00 – 10:00

חנות ” אלון – כל ” רבי עקיבא 56 – נתניה.   ימים א’ – ה’  בין השעות 18:00 – 10:00 , ימי ו’ וערבי חג – 14:00 – 10:00

פארק התעשייה משמרות, בניין מספר 8.  ימים א’ – ה’  11.00-15.00

מחירים ותשלומים

1. החיוב יתבצע באמצעות כרטיס האשראי שאת פרטיו מסרת במחירים המופיעים בסמוך למוצרים שהזמנת, בתוספת הוצאות משלוח ודמי הטיפול, והכל כמפורט בסמוך לכל מוצר ו/או בדף המוצר.

2.” 4party ” רשאית לשנות את מחירי המוצרים ואת דמי הטיפול והשילוח מעת לעת . המחיר התקף ביחס להזמנה שביצעת הוא המחיר שיתפרסם באתר בעת שתשלים את תהליך ההזמנה.

3.המחירים באתר כוללים מע”מ כנדרש בחוק.

ביטול עסקה

ניתן לבטל עסקה עד 14 ימים מיום קבלת המוצרים, כשהם חדשים וארוזים באריזתם המקורית , והאריזה תקינה ולא נפתחה ולא נעשה בהם כל שימוש.

לצורך ביטול עסקה יש לפנות בדואר אלקטרוני  – 4p.4party@gmail.com

לאחר בירור פנייתך יש להחזיר את המוצר לכתובת אשר תימסר לך.

אם המוצר נמצא פגום הלקוח יודיע על כך במייל תוך 48 שעות מרגע קבלת המשלוח – אחרת יחשב הדבר כי המוצר הגיע תקין ושלם.
בעת ביטול עסקה עקב פגם או אי התאמה בין המוצר למסמך הגילוי , לא יגבו דמי ביטול. בעת ביטול עסקה שלא עקב פגם או אי התאמה בין המוצר למסמך הגילוי ” 4party ” שומרת לעצמה את הזכות לגבות דמי ביטול כחוק בשיעור 5% או 100 ש”ח לפי הנמוך ביניהם בנוסף לעלות המשלוח בפועל.

במידה והמוצר נבדק על ידי ” 4party ” ונמצא שהוא לא הוחזר כחדש , ובאריזתו החדשה והמקורית , לרבות כל מרכיבי המוצר והאריזה – הזיכוי יהיה יחסי לערך המוצר שהוחזר, בניכוי הוצאות או התחייבות בשל המשלוח אריזה, או כל הוצאה או כל התחייבות אחרת  ש ” 4party ” הוציאה או  התחייבה והן בשל התקשרות בעסקה או בשל ביטולה.

הלקוח אינו רשאי להחזיר או להחליף מוצרים הניתנים להקלטה ,שיעתוק או שכפול שאריזתם המקורית נפתחה , אלא אם התברר שהם פגומים והלקוח  הודיע על כך תוך 48 שעות מרגע קבלת המשלוח.

במקרה של מוצר פגום – הלקוח יהיה רשאי לשלוח את המוצר בצירוף מכתב המתאר את הבעיה במוצר ולאחר שנקבל את פנייתך , נשלח אליך שנית את המוצר על פי הזמנתך המקורית ובלבד שהוא נמצא במלאי שבמחסנינו.

הזכות להחזיר או להחליף מוצר ו/או שירות כפופה לסייגים נוספים כאמור בסעיף 14 ג’ לחוק הגנת הצרכן תשמ”א – 1981

אחריות

האתר ו/או מי מטעמו אינם נושאים באחריות לטיב המוצרים, לאיכותם ו/או לצבעם ועצם הצגתם באתר אינה מהווה המלצה לרכישתם.

חשוב לדעת שלעתים יתכנו הפרשי גוונים בין תצלומי המוצרים המתפרסמים באתר לבין המוצרים כפי שיסופקו בפועל. האחריות למוצרים הנה על פי המצוין באתר אם מצוין לגבי מוצר ספציפי.

בהזמנה באתר זה הנני מאשר כי קראתי בעיון את האמור לעיל ואף מצהיר שאני מסכים לכל התנאים האמורים לעיל.

בשום נסיבות לא תחול על ” 4party ”  ו/או מי מטעמו אחריות כלשהי בגין נזק ישיר , עקיף , דמי נזיקין עונשיים, נזק מקרי , מיוחד או תוצאי, ו/או כל נזק אחר מכל סוג ומין , לרבות, ומבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, דמי נזיקין בגין אובדן השימוש , אובדן נתונים או אובדן רווחים , הנובעים או קשורים בכל דרך שהיא בשימוש או בביצועי האתר, בגין עיקוב בשימוש או באי יכולת להשתמש באתר, באספקתם או באי אספקתם של מוצרים או שירותים, או בכל מידע , תכונה , מוצר , שירות וגרפיקה נלווית שהושגו באמצעות האתר, ו/או הנובעים בכל דרך אחרת מן השימוש באתר בין בהתבסס על הסכם ובין בנזיקין, בין באחריות מוחלטת ו/או כל עילה אחרת.

4party ” ו/או מי מטעמו לא ישאו בכל אחריות לכל שימוש בלתי מורשה , שימוש לרעה , שימוש שלא כדין ו/או שימוש במרמה שייעשה על ידי צד שלישי בכרטיס האשראי בו עשית שימוש לשם ביצוע פעולה באתר.

השירות באתר ניתן לשימוש כמו שהוא ולא תהיה לך כל טענה , תביעה ו/או דרישה כלפי ” 4party ” או מי מטעמו בגין תכונות השירות, יכולותיו , מגבלותיו , או התאמתו לצרכיך ולדרישותיך.

קניה מהנה